Kategorie
Aktualności

OFERTA PRACY

INŻYNIER ELEKTRYK

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i nadzór nad realizacją projektów,
  • sporządzanie zestawień materiałowych oraz ewidencja kart materiałowych,
  • organizacja i prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie,
  • wykonanie/aktualizacja harmonogramów realizacji robót, rozruchów, dostaw urządzeń,
  • przygotowanie kalkulacji prac zamiennych i dodatkowych,
  • udział w rozruchach instalacji oraz odbiorach technicznych, prowadzenie dokumentacji,
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
  • odpowiedzialność, sumienność, punktualność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy z zespołem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wiedza z zakresu budowy i zasad działania urządzeń elektrycznych,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana wiedza z zakresu automatyki i programowania,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • stabilna pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Staszów, Niedomice

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV na adres e-mail:

biuro@dtks.pl

3 odpowiedzi na “OFERTA PRACY”

Wstawcie na stronie referencje od firm gdzie robiliście żeby było wiadomo z kim ma się do czynienia. Czy to nie firma-krzak.

Skomentuj admin Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *